Odbojkarska Liga narodov SLO : ITA

Slovenski odbojkarji znova prihajajo domov! V Ljubljano, v Stožice, kjerso svoje zveste navijače z izjemnimi predstavami, borbenostjo in izrazitim ekipnim duhom navduševali že na evropskem prvenstvu leta 2019 in na svetovnem prvenstvu leta 2022, v letu 2024 pa so si na domačih tleh zagotovili uvrstitev na olimpijske igre v Parizu. Naši fantje se bodo slovenskim ljubiteljem športa že tretjič predstavili v elitni Ligi narodov, v kateri nastopajo šestič in se z najboljšimi reprezentancami sveta borijo za najvišja mesta na svetovni lestvici.

V dvorani Stožice se nam obeta pravi odbojkarski spektakel. Slovence čakajo obračuni z aktualnimi svetovnimi prvaki Italijani, aktualnimi svetovnimi podprvaki Bolgari, vselej izjemnimi Brazilci in z deseto reprezentantco sveta Kanado.

Sponzorji

Na vrh